Відцентровий насос Pedrollo HFm 4 (230V)

Виробник: Pedrollo
Модель: HFm 4
Наявність: Є в наявності
Артикул: 47HF5M0LA1

  • 5 174 грн.

Цена действительна на 20.10.2021

Стислі характеристики
Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 15
Максимальна подача 48.0 м3/час
Максимальна потужність 750 Вт
Всі характеристики


НАСОСИ ВІДЦЕНТРОВІ PEDROLLO ВЕЛИКИЙ ПРОДУКТИВНОСТІ

Купити Відцентровий насос Pedrollo HFm 4 (230V) за найнижчою ціною!

Поверхневий насос Pedrollo HFm 4 (230V) відцентрового типу, рекомендуються для застосування в комунальному секторі та в сільському господарстві.

Купити Ціна Італійський Багатоступінчастий насос Pedrollo HFm 4 (230V) мають високі показники ККД, можливість використання в режимі тривалих перевантажень, роблять їх ідеальним вибором для зрошення затопленням і дощуванням, для забору води з озер, річок і свердловин, а також в цілому ряді різних промислових при- трансформаційних змін, де необхідна висока продуктивність при відносно невисокому натиску.

Насос Pedrollo HFm 4 (230V) для поливу і водопостачання - це бездоганна якість виконання, Італьянсого виробництва, офіційна гарантія від виробника, простота експлуатації, надійність, а також прийнятним ціна оригінального устаткування.

Установка насоса Pedrollo HFm 4 повинна проводитися в закритих приміщеннях або ж в місцях, захищених від атмосферного впливу.

HF 1

HF 2

HF 3

HF 4

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" надає широкий вибір поверхневих, заглибних, дренажних, фекальних насосів, насосних станцій для автоматичного водопостачання, ціна яких відповідає особливостям їх використання.

Діючи на ринку України, наша компанія завоювала довіру клієнтів завдяки якості продукції, доступною ціною і своєчасну доставку.

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" є одним з лідерів з продажу насосного обладнання я Педролло Італія та офіційним представником багатьох зарубіжних заводів-виготовлювачів в Україні.
Тому при купівлі обладнання у нас, Ви купуєте тільки оригінальний і сертифікований товар з офіційною гарантією від 12 до 36 місяців.

Купуючи цей пристрій у нас, Ви отримуєте виріб, який прослужить довгі роки Вам і Вашим родинам.


Характеристики

Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 15
Максимальна подача 48.0 м3/час
Максимальна потужність 750 Вт
Максимальний напір 10 м
Напруга живлення (V) 220В 1F
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

"> відцентровий насос Pedrollo, Насос Pedrollo HF, Pedrollo HF 230V, Насоси серії HF високої продуктивності, PEDROLLO (Італія), ВІДЦЕНТРОВІ НАСОСИ, ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ