Дренажний насос Pedrollo Dm 8 (230V)

Виробник: Pedrollo
Модель:
Наявність: Є в наявності

Цена действительна на 04.06.2023

Стислі характеристики
Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 12
Максимальна подача 16.5 м3/час
Максимальна потужність 550 Вт
Всі характеристики

Ціна з ПДВ може відрізнятись!

Занурювальні дренажні НАСОС ДЛЯ ЧИСТОГО АБО злегка забрудненої ВОДИ професійного використання

Купити Дренажний насос Pedrollo Dm 8 (230V) за найнижчою ціною!

Дренажні заглибні насоси Pedrollo D трифазний і Pedrollo Dm однофазний призначені для відкачування чистої і злегка забрудненої води не містить великих механічних включень.
В даній серії насосів Pedrollo (Педролло) використовуються унікальні, конструктивні рішення які гарантують простоту в експлуатації і безпеку роботи завдяки повному охолодженню двигуна і подвійному ущільнення вала.
Ці насоси застосовуються для екстреного осушення невеликих затоплених ділянок будівель підвалів, гаражів, відкачування побутових стічних вод, для видалення води з колодязів, басейнів, каналізаційних відстійників. D Скріншот 2018-01-28 15.39.05  Скріншот 2018-01-28 15.44.18  Скріншот 2018-01-28 16.02.10 Інтернет-магазин" pedrollo.org.ua "надає широкий вибір фекальних насосів, ціна яких відповідає особливостям їх використання . Діючи на ринку України, наша компанія завоювала довіру клієнтів завдяки якості продукції, доступною ціною і своєчасну доставку в усі міста нашої держави. Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" є одним з лідерів з продажу насосного обладнання та офіційним представником багатьох зарубіжних заводів-виготовлювачів. Купуючи цей пристрій у нас, Ви отримуєте виріб, який прослужить довгі роки Вам і Вашим родинам. На нашому сайті pedrollo.org.ua ви можете за оптовими цінами купити: водяні насоси Pedrollo; купити дренажні насоси; фекальні насоси; каналізаційні насоси Pedrollo. Педролло Італія!

Характеристики

Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 12
Максимальна подача 16.5 м3/час
Максимальна потужність 550 Вт
Максимальний напір 11.5 м
Напруга живлення (V) 220В 1F
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

"> Дренажний насос Pedrollo D, дренажний насос Pedrollo, Насоси серії D, PEDROLLO (Італія), ДРЕНАЖНІ НАСОСИ