Багатоступінчастий насос Pedrollo 3CRm 100

Виробник: Pedrollo
Модель: 3CRm 100
Наявність: Є в наявності
Артикул: 43CR10D3A1

  • 4 620 грн.

Цена действительна на 28.07.2021

Стислі характеристики
Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 8
Максимальна подача 7.2 м3/час
Максимальна потужність 550 Вт
Всі характеристики


Купити Багатоступінчастий насос Pedrollo 3CRm 100 (230V) за найнижчою ціною!

Поверхневий насос Pedrollo 3CRm 100 (230V) відцентрового типу, рекомендується використовувати для перекачування чистої води, а також інших рідин хімічно неагресивних до деталей входять в конструкцію насоса.

Купити Ціна Італійський Багатоступінчастий насос Pedrollo 3CRm 100 (230V) завдяки своїй надійності й безшумної, ці насоси широко застосовуються в побутовому секторі, зокрема, в поєднанні з гідроакумуляторами малих і середніх обсягів, для подачі води, для зрошення городів і садів і т.д., безшумна робота насоса дає можливість установки всередині житлових приміщень.

Насос Pedrollo 3CRm 100 (230V) для поливу і водопостачання - це бездоганна якість виконання, Італьянсого виробництва, офіційна гарантія від виробника, простота експлуатації, надійність, а також прийнятним ціна оригінального устаткування.

Крім усього, вище перерахованого, купивши багатоступінчасті насоси Pedrollo 3CRm 100 , Ви отримаєте насоси для води, які відмінно підійдуть для використання в приватних будинках, квартирах для підтримки і підвищення тиску в системі водопроводу, пожежогасіння, поливу і зрошення дач, садів і городів.

2-5CR 2

2-5CR 3

2-5CR 4

2-5CR 5

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" надає широкий вибір поверхневих, заглибних, дренажних, фекальних насосів, насосних станцій для води , ціна яких відповідає особливостям їх використання.

Діючи на ринку України, наша компанія завоювала довіру клієнтів завдяки якості продукції, доступною ціною і своєчасну доставку.

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" є одним з лідерів з продажу насосного обладнання та офіційним представником багатьох зарубіжних заводів-виготовлювачів в Україні.
Тому при купівлі обладнання у нас, Ви купуєте тільки оригінальний і сертифікований товар з офіційною гарантією від 12 до 36 місяців.

Купуючи цей пристрій у нас, Ви отримуєте виріб, який прослужить довгі роки Вам і Вашим родинам.


Характеристики

Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 8
Максимальна подача 7.2 м3/час
Максимальна потужність 550 Вт
Максимальний напір 38 м
Напруга живлення (V) 220В 1F
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

"> безшумний насос для будинку, насоси Pedrollo 2-5CR, багатоступінчасті насоси Pedrollo, PEDROLLO (Італія), багатоступінчасті насоси, ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ