Багатоступінчастий насос Pedrollo 4CPm 100-С (230V)

Виробник: Pedrollo
Модель: 4CPm 100-С
Наявність: Є в наявності
Артикул: 43CPN286A1

  • 5 017 грн.

Цена действительна на 26.07.2021

Стислі характеристики
Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 14
Максимальна подача 7.8 м3/час
Максимальна потужність 750 Вт
Всі характеристики


Купити Багатоступінчастий насос Pedrollo 4CPm 100-С (230V) за найнижчою ціною!

Поверхневий насос Pedrollo 4CPm 100-С (230V) відцентрового типу, рекомендується використовувати для перекачування чистої води, а також інших рідин хімічно неагресивних до деталей входять в конструкцію насоса.

Купити Ціна Італійський Багатоступінчастий насос Pedrollo 4CPm 100-С (230V) завдяки своїй надійності й безшумної, ці насоси широко застосовуються в побутовому секторі, зокрема, в поєднанні з гідроакумуляторами малих і середніх обсягів, для подачі води, для зрошення городів і садів і т.д., безшумна робота насоса.

Насос Pedrollo 4CPm 100-С (230V) для поливу і водопостачання - це бездоганна якість виконання, Італьянсого виробництва, офіційна гарантія від виробника, простота експлуатації, надійність, а також прийнятним ціна оригінального устаткування. < / p>

Крім усього, вище перерахованого, купивши багатоступінчасті насоси Pedrollo серії 4CPm (однофазні) і 4CP (трифазні) , Ви отримаєте насоси для води, які відмінно підійдуть для використання в приватних будинках, квартирах для підтримки і підвищення тиску в системі водопроводу, пожежогасіння, поливу і зрошення дач, садів і городів.

2-4 СР 1

2-4 СР 2

2-4 СР 3

2-4 СР 4

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" надає широкий вибір поверхневих, заглибних, дренажних, фекальних насосів, насосних станцій для води , ціна яких відповідає особливостям їх використання.

Діючи на ринку України, наша компанія завоювала довіру клієнтів завдяки якості продукції, доступною ціною і своєчасну доставку.

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" є одним з лідерів з продажу насосного обладнання та офіційним представником багатьох зарубіжних заводів-виготовлювачів в Україні.
Тому при купівлі обладнання у нас, Ви купуєте тільки оригінальний і сертифікований товар з офіційною гарантією від 12 до 36 місяців.

Купуючи цей пристрій у нас, Ви отримуєте виріб, який прослужить довгі роки Вам і Вашим родинам.


Характеристики

Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 14
Максимальна подача 7.8 м3/час
Максимальна потужність 750 Вт
Максимальний напір 50 м
Напруга живлення (V) 220В 1F
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

"> безшумний насос для будинку, насоси Pedrollo PLURIJET, багатоступінчасті насоси Pedrollo, PEDROLLO (Італія), багатоступінчасті насоси, ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ