Відмінність фірмових насосів Pedrollo від підробок

Відмінність фірмових насосів Pedrollo від підробок

Будьте уважні при виборі насосів і насосних станцій PEDROLLO!


Протягом короткого часу на ринку України з'явилося безліч підробок під продукцію торгової марки PEDROLLO.

 Оскільки масштаби величезні, ми вирішили написати статтю з метою уберегти Вас від недобросовісних продавців та неякісної продукції. Адже якщо Вам продають неякісну продукцію (тобто обманюю Вас) де є гарантія, що вони забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування.

До того ж, як правило, такі інтернет-магазини не мають ні офісу, ні складу, а займаються перепродажем обладнання. Вони нічого не мають і ні за що не відповідають.

Іноді буває важко відрізнити контрафактний продукт від оригінального. Наведена нижче інформація не є вичерпним керівництвом, але її знання допоможе відрізнити оригінальний продукт від контрафактного вироби.

Новий логотип Pedrollo виконаний курсивом на відміну від попереднього, є предметом численних підробок і фейків.


NEW JSW2 Poddelka na nasos Pedrollo
 

 

   

Poddelka nasosnoy stancyi
Насоси Pedrollo з 2019 року мають захисний кожух обдування вентилятора закругленою форми на відміну від китайських підробок! Будьте уважні при виборі насосного обладнання!


Новий кожух насоса Pedrollo

На етикетці, прикріпленій на кожному виробі Pedrollo, зображений оновлений логотип і вказана технічна інформація, що стосується даного вироби. На деякі моделі насосів, такі, як свердловини, в даний час маркування наноситься за допомогою лазера безпосередньо на корпус насоса, що собою являє певні технічні труднощі для імітації.


Підроблена упаковка, відрізняється від оригінальної. На оригінальній упаковці (коробці) завжди є логотип Pedrollo. На деяких варіантах підробленої упаковки відсутнє маркування, але, як і на оригінальній упаковці, виконана напис "Made in Italy", яка не відповідає дійсності.


Наші насоси поверхневого типу виконані в характерному відтінку синього кольору. Оригінальний колір продукції Pedrollo повторити важко.


Схеми, за якими діють «сірі» дилери проста:


1. Компанії зі східної Європи (Польщі, Угорщини, Румунії і т.д.) закуповують великі партії обладнання у виробника за спеціальною ціною, нібито під великий об'єкт.

2. Устаткування поставляється. Воно нормальне, офіційне, ліцензійне, але розраховане виключно для використання в цих країнах.

3. Далі обладнання ввозиться нелегально на територію України, при цьому не сплачується ПДВ і відповідно товар в підсумку коштує набагато дешевше (Спеціальна ціна по якій купували обладнання + несплата ПДВ в розмірі 20%).

4. Природно, офіційні імпортери не дають гарантію на таку продукцію, і обслуговувати її не будуть. Гарантію вам дасть тільки магазин (інтернет-магазин), у якого Ви купите, максимум на термін двох тижнів.

5. Ну і звичайно не можна забувати якість від головного постачальника підробок (деяких країн Азії країн).


По-цьому, ми настійно рекомендуємо не піддаватися спокусі разнічних цін в 100 грн. (Насоси та насосні станції особливо, серії Pedrollo JSW і JCR) або 300 грн. (Серії Pedrollo 4SR), що б уникнути проблем в майбутньому. Адже насос для води-це не чайник, який коштує не дорого і його легко замінити.


Особливо багато з'явилося підробок насосів серій JSW, JCR і 4SR.


EasyPress2 poddelka
 

 Вимагайте у продавців інструкції по монтажу і гарантійні талони від компаній імпортерів.

Всі насоси PEDROLLO відпускаються тільки в оригінальних коробках з наклейкою повного опису маркування насоса і без шнура підключення до мережі! Свердловинні насоси серії 4SR (монофазні) доукомплектовуються тільки оригінальними пусковими пультами QEM.

На фірмовому насосі Pedrollo встановлена ​​металева табличка, яка кріпиться на заклепках:

на китайській підробці - проста наклейка:Будьте уважні, преобретая обладнання в несертифікованих торговельних точках!