Самовсмоктуючий насос Pedrollo JSW 3BM (380V)

Виробник: Pedrollo
Модель: JSW 3BM
Наявність: Є в наявності
Артикул: 46JSN8AM10A

  • 9 402 грн.

Цена действительна на 26.07.2021

Стислі характеристики
Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 26
Максимальна подача 7.2 м3/час
Максимальна потужність 1500 Вт
Всі характеристики


Насоси для зважених PEDROLLO "JET" РОБОЧЕ КОЛЕСО ІЗ ЛАТУНІ

Купити Самовсмоктуючий насос Pedrollo JSW 3BM (380V) за найнижчою ціною!

Поверхневий самовсмоктуючий насос Pedrollo JSW 3BM (380V) рекомендуються для перекачування води і хімічно неагресивних рідин для матеріалів, з яких виготовлений насос.

Купити Ціна Італійський насос для води Pedrollo JSW 3BM (380V) проектовані для перекачування води навіть в присутності повітря змішаного з рідиною, що перекачується.

Насос Pedrollo JSW 3BM (380V) завдяки його надійності, простоті в експлуатації ці насоси можуть з успіхом застосовуватися в побуті, зокрема, для автоматичної подачі води спільно з невеликими і середніми резервуарами автоматичними агрегатами підтримки тиску , для зрошення городів, садів і т.д.

Установка насоса Pedrollo JSW 3BM (380V) повинна проводитися в закритих приміщеннях або ж в місцях, захищених від атмосферного впливу.

JSW3 1

JSW3 2

JSW3 3

JSW3 4

JSW3 5

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" надає широкий вибір насосів для води , ціна яких відповідає особливостям їх використання.

Діючи на ринку України, наша компанія завоювала довіру клієнтів завдяки якості продукції, доступною ціною і своєчасну доставку.
Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" є одним з лідерів з продажу насосного обладнання Педролло та офіційним представником багатьох зарубіжних заводів-виготовлювачів.
Купуючи цей пристрій у нас, Ви отримуєте виріб, який прослужить довгі роки Вам і Вашим родинам.


Характеристики

Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 26
Максимальна подача 7.2 м3/час
Максимальна потужність 1500 Вт
Максимальний напір 58 м
Напруга живлення (V) 380В 3F
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

"> насос Педролло Італія.Pedrollo original, Поверхневий, насос для поливу, самовсмоктуючий, насос для води, Самовсмоктуючий насос Pedrollo JSWm 3BM насос для підвищення тиску, насос для будинку, САМОВСМОКТУВАЛЬНІ НАСОСИ, Насоси серії JSW, PEDROLLO (Італія), ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ