Увага!

На нашому сайті усі ціни завжди актуальні - замовлення можна оформити через кошик або електронну пошту info@pedrollo.org.ua

Категорії

Відправлення по Україні Кур'єрською службою
Офіційна гарантія Від виробника
Будь-яка форма розрахунку Готівковий та безготівковий розрахунок

Насоси Pedrollo – якість, перевірена часом

Великий вибір моделей за найпривабливішими цінами.

Вже багато років одним зі світових лідерів з виробництва насосного обладнання є італійська компанія Pedrollo . Компанія завоювала довіру величезної кількості клієнтів, завдяки високій якості продукції.

Наша компанія займається офіційним продажем устаткування Pedrollo . Ми пропонуємо тільки оригінальні моделі, які повністю відповідають якості, заявленому виробником. Гарантуємо, що купуючи наш товар, ви отримаєте обладнання найвищої якості, яке зможете ефективно використовувати протягом тривалого періоду.

Спочатку компанія Pedrollo займалася виробництвом насосів побутового призначення, але поступово значно розширила асортимент продукції, що випускається. На сьогоднішній день насосне обладнання Pedrollo представлено в широкій гамі моделей як побутового, так і промислового призначення. Всі вони розроблені для вирішення конкретно поставлених завдань і успішно з ними справляються. Це і перекачування чистої води в системах водопостачання, і викачування стічних ям, і осушення затоплених об'єктів, і очищення боліт, і багато іншого.

Пропонуємо вам купити насоси різних модифікацій:

Переваги насосного обладнання Pedrollo

  • Європейська якість. Вся продукція виготовлена ​​на високотехнологічних лініях з сучасних матеріалів.
  • Над розробками новинок працюють справжні професіонали своєї справи, впроваджуючи інноваційні методики і вдосконалюючи обладнання за останнім словом техніки.
  • Все насосне обладнання відрізняється надійністю, зносостійкістю, високими антикорозійними властивостями, тому мають тривалий термін експлуатації.
  • Насоси Pedrollo легко монтуються і прості у використанні.
  • Устаткування має відмінні енергозберігаючі характеристики і відрізняється високою продуктивністю, навіть якщо працює в складних умовах.
  • Компанія Pedrollo намагається максимально задовольняти будь-які запити покупців і виробляє обладнання, здатне зробити їх життя комфортнішим.
  • Величезна увага приділяється питанням екологічної безпеки обладнання.

 

Крім того, розробники завжди приділяють особливу увагу компактності обладнання і подбали про лаконічному і цікавому дизайні кожної окремої моделі.

При виборі насосного обладнання необхідно орієнтуватися, в яких умовах воно буде експлуатуватися. Також найважливішими параметрами для вибору насосів є:

  • потужність і продуктивність;
  • висота підйому і обсяг подачі води;
  • допустимі температурні режими і т.д.

Якщо вам необхідна більш детальна інформація, наші співробітники професійно дадуть відповіді на будь-які запитання.

Детальніше ...