Про нас

 

Наші торвари представлені на маркетплейсах. Можливо, ви захотіли купити насос через маркетплейс або на інших сайтах - плюси та мінуси:

ПЛЮСИ
1.Оплата бонусами від інших покупок.

МІНУСИ
1. Немає консультації щодо вибору насоса. Можливість помилитися із вибором.
2. Очікування замовлення на кілька днів.
3. Товар може бути пошкоджений під час транспортування.

Альтернатива
Ви можете зателефонувати нам через контакти у шапці профілю або на сайті. Ми добре підберемо Вам насос. Від тиску, об'єму рідини, що перекачується, та інших показників залежить модель насоса марки Pedrollo. На нашому сайті завжди правильно вказані ціни (на відміну від компаній, які заманюють клієнтів демпінгом, а в результаті виявляється, що вказана ціна не актуальна). Правильно підібраний насос Педролло за вашими вихідними даними гарантує мінімальну ціну та безпомилковий вибір моделі.
Для допомоги з вибором насоса телефонуйте у шапці профілю або на сайті. Консультація та підбір обладнання безкоштовні.

 

Сертификат на насосы Pedrollo

 

Наша компанія займається продажем насосів, насосних станцій та аксесуарів торгової марки Рedrollo (Італія). Ми не торгуємо: чайниками, корморізками, люстрами, вентиляторами і будь-якої іншою технікою, так як вважаємо що кожен повинен займатися своєю справою! У нас є свій склад, на якому постійно є весь асортимент продукції Рedrollo - від побутового до промислового.
Переваги роботи з нами:

  • великий асортимент насосів і комплектуючих на складі;
  • можливість замовлення будь-яких запчастин;
  • коректний підбір деталей за технічною документацією;
  • приємні ціни;
  • відправка по всій Україні;
  • оперативність відвантажень день в день.

Купуючи насоси Pedrollo у сумнівних інтернет-магазинів (які їх навіть не бачили «в живу») або на ринках - остерігайтеся низькоякісних підробок з написом і логотипом Pedrollo, а також схожих за зовнішнім виглядом насосів «азіатського» походження, замаскованих різними торговими марками. Це не аналогічний товар! Мета будь-якої підробки - обдурити! Пам'ятайте, що приваблива низька ціна «китайської підробки» і зовнішня схожість з «оригіналом» жодним чином не гарантують Вам відповідність заявлених виробником технічних характеристик, надійність і довговічність обладнання, власне кажучи, ті якості, які Ви вирішили купити! Насос - це головна «робоча конячка» індивідуальної системи водопостачання котеджу або будинку зі свердловини, а його надійність і довговічність - синоніми постійної наявності води в крані Вашої оселі.
Вимагайте у продавців гарантійний талон з адресою сервісного центру!