Насос Pedrollo HFm 50A

Виробник: Pedrollo
Модель: HFm 50A
Наявність: Є в наявності
Артикул: 47HF50M6AA1

  • 6 224 грн.

Цена действительна на 25.03.2023

Стислі характеристики
Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 10
Максимальна подача 18.0 м3/час
Максимальна потужність 550 Вт
Всі характеристики

Ціна з ПДВ може відрізнятись!

НАСОСИ ВІДЦЕНТРОВІ PEDROLLO СЕРЕДНЬОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ

Купити Відцентровий насос Pedrollo HFm 50A (220V) за найнижчою ціною!

Поверхневий насос Pedrollo HFm 50A (220V) відцентрового типу, рекомендуються для застосування в комунальному секторі та в сільському господарстві.

Купити Ціна Італійський Багатоступінчастий насос Pedrollo HFm 50A (230V) мають високі показники ККД, можливість використання в режимі тривалих перевантажень, роблять їх ідеальним вибором для зрошення затопленням і дощуванням, для забору води з озер, річок і свердловин, а також в цілому ряді різних промислових при- трансформаційних змін, де необхідна висока продуктивність при відносно невисокому натиску.

Насос Pedrollo HFm 50A (230V) для поливу і водопостачання - це бездоганна якість виконання, Італьянсого виробництва, офіційна гарантія від виробника, простота експлуатації, надійність, а також прийнятним ціна оригінального устаткування.

Установка насоса Pedrollo HFm 50A повинна проводитися в закритих приміщеннях або ж в місцях, захищених від атмосферного впливу.

HF 1

HF 2

HF 3

HF 4

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" надає широкий вибір поверхневих, заглибних, дренажних, фекальних насосів, насосних станцій для автоматичного водопостачання, ціна яких відповідає особливостям їх використання.

Діючи на ринку України, наша компанія завоювала довіру клієнтів завдяки якості продукції, доступною ціною і своєчасну доставку.

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" є одним з лідерів з продажу насосного обладнання я Педролло Італія та офіційним представником багатьох зарубіжних заводів-виготовлювачів в Україні.
Тому при купівлі обладнання у нас, Ви купуєте тільки оригінальний і сертифікований товар з офіційною гарантією від 12 до 36 місяців.

Купуючи цей пристрій у нас, Ви отримуєте виріб, який прослужить довгі роки Вам і Вашим родинам.


Характеристики

Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 10
Максимальна подача 18.0 м3/час
Максимальна потужність 550 Вт
Максимальний напір 12 м
Напруга живлення (V) 220В
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

"> відцентровий насос Pedrollo, Насос Pedrollo HF, Pedrollo HF50A 230V, Насоси серії HF 50A середньої продуктивності, PEDROLLO (Італія), ВІДЦЕНТРОВІ НАСОСИ, ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ