Багатоступінчастий насос Pedrollo PLURIJET 5/130 (380V)

Виробник: Pedrollo
Модель:
Наявність: Є в наявності

  • 18 882 грн.

Цена действительна на 04.06.2023

Стислі характеристики
Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 22
Максимальна подача 7.8 м3/час
Максимальна потужність 1800 Вт
Всі характеристики

Ціна з ПДВ може відрізнятись!

Купити поверхневий багатоступінчастий насос Pedrollo PLURIJET 5/130 (380V) за найнижчою ціною!

Насос Pedrollo PLURIJET 5/130 (380V) рекомендуються для перекачування води навіть в присутності повітря змішаного з рідиною, що перекачується і хімічно неагресивних рідин для матеріалів, з яких виготовлений насос.

Купити Ціна Самовсмоктуючий Італійський Багатоступінчастий Насос Pedrollo PLURIJET 5/130 (380V) завдяки безшумності, низькому споживанню енергії і надійності вони рекомендуються для застосування в побуті і в комунальному господарстві, зокрема, для підвищення тиску і подачі води в поєднанні з системами підтримки тиску, для перекачування дощових вод, в іригаційних системах і т.д.

Насос для поливу Pedrollo PLURIJET 5/130 (380V) повинен встановлюватися в закритих приміщеннях або ж в місцях, захищених від атмосферного впливу.

PLuri 1

PLuri 2

PLuri 3

 PLuri 4

Інтернет-магазин" pedrollo.org.ua "надає широкий вибір насосів для води, ціна яких відповідає особливостям їх використання.

Діючи на ринку України, наша компанія завоювала довіру клієнтів завдяки якості продукції, доступною ціною і своєчасну доставку.

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" є одним з лідерів з продажу насосного обладнання та офіційним представником багатьох зарубіжних заводів-виготовлювачів.

Купуючи цей пристрій у нас, Ви отримуєте виріб, який прослужить довгі роки Вам і Вашим родинам.


Характеристики

Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 22
Максимальна подача 7.8 м3/час
Максимальна потужність 1800 Вт
Максимальний напір 81 м
Напруга живлення (V) 380В 3F
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

"> насоси Pedrollo PLURIJET, багатоступінчасті насоси Pedrollo, САМОВСМОКТУВАЛЬНІ НАСОСИ, Насоси серії PLURIJET, PEDROLLO (Італія), багатоступінчасті насоси, ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ