Багатоступінчастий насос Pedrollo PLURIJETm 6/90 (230V)

Виробник: Pedrollo
Модель: PLURIJETm 6/90
Наявність: Є в наявності

  • 13 304 грн.

Цена действительна на 02.12.2021

Стислі характеристики
Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 23
Максимальна подача 4.8 м3/час
Максимальна потужність 1500 Вт
Всі характеристики


Купити поверхневий багатоступінчастий насос Pedrollo PLURIJETm 6/90 (230V) за найнижчою ціною!

Насос Pedrollo PLURIJETm 6/90 (230V) рекомендуються для перекачування води навіть в присутності повітря змішаного з рідиною, що перекачується і хімічно неагресивних рідин для матеріалів, з яких виготовлений насос.

Купити Ціна Самовсмоктуючий Італійський Багатоступінчастий Насос Pedrollo PLURIJETm 6/90 (230V) завдяки безшумності, низькому споживанню енергії і надійності вони рекомендуються для застосування в побуті і в комунальному господарстві, зокрема, для підвищення тиску і подачі води в поєднанні з системами підтримки тиску, для перекачування дощових вод, в іригаційних системах і т.д.

Насос для поливу Pedrollo PLURIJETm 6/90 (230V) повинен встановлюватися в закритих приміщеннях або ж в місцях, захищених від атмосферного впливу.

PLuri 1

PLuri 2

PLuri 3

PLuri 4

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" надає широкий вибір насосів для води, ціна яких відповідає особливостям їх використання.

Діючи на ринку України, наша компанія завоювала довіру клієнтів завдяки якості продукції, доступною ціною і своєчасну доставку.

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" є одним з лідерів з продажу насосного обладнання та офіційним представником багатьох зарубіжних заводів-виготовлювачів.

Купуючи цей пристрій у нас, Ви отримуєте виріб, який прослужить довгі роки Вам і Вашим родинам.


Характеристики

Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 23
Максимальна подача 4.8 м3/час
Максимальна потужність 1500 Вт
Максимальний напір 93 м
Напруга живлення (V) 220В 1F
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

"> насоси Pedrollo PLURIJET, багатоступінчасті насоси Pedrollo, САМОВСМОКТУВАЛЬНІ НАСОСИ, Насоси серії PLURIJET, PEDROLLO (Італія), багатоступінчасті насоси, ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ