Насос із зовнішнім ежектором Pedrollo JDWm 2 / 30-4 "

Виробник: Pedrollo
Модель: Pedrollo JDWm 2/30-4”
Наявність: Є в наявності
Артикул: 46JDNP7A30A1

  • 12 515 грн.

Цена действительна на 06.02.2023

Стислі характеристики
Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 25
Максимальна подача 1.7 м3/час
Максимальна потужність 1100 Вт
Всі характеристики

Ціна з ПДВ може відрізнятись!

Купити насос із зовнішнім ежектором Pedrollo JDWm 2 / 30-4 "за найнижчою ціною!

  • подача насоса до 1680 л / год
  • натиск до 75 метрів
  • Манометрична висота всмоктування насоса до 30 метрів
  • Температура рідини до + 40 ° C
  • Максимальна температура навколишнього середовища +40 ° C

ПРИНЦИП РОБОТИ НАСОСА СЕРІЇ PEDROLLO JDW:

Серія самоусмоктувальних насосів JDW включає в себе зважених електронасоси відцентрового типу серії PEDROLLO JDW, що застосовуються для відкачування води з колодязів і свердловин не глибше 30 метрів.
Ефект самоусмоктування досягається завдяки використанню « трубки Вентурі », вміщеній всередині вузла ежектора, який встановлюється на насосі або, частіше опускається в колодязь і з'єднується з корпусом насоса двома трубами.
Тільки частина загальної подачі рідини, виробленої робочим колесом закритого відцентрового типу, направляється в нагнітальний патрубок; вода, що залишилася (звана пусковий) рециркулируют за допомогою системи Вентурі, яка, будучи з'єднана з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для всмоктування води з місця занурення блоку ежектора.
Вода, відкачувана з отвору блоку ежектора, змішується в дифузорі Вентурі з реціркуліровать водою з насоса, в результаті чого її тиск збільшується за рахунок реціркуліровать води, і направляється в насос через вихідний трубопровід.
У разі, якщо блок ежектора встановлено безпосередньо на корпусі насоса, насоси серії JDW працюють аналогічно насосів серії JSW.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ НАСОСА СЕРІЇ PEDROLLO JDW:

Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації і економічності, ці насоси можуть з успіхом застосовуватися в побуті, зокрема, для автоматичної подачі води з невеликих і середніх наповнювальних резервуарів, для зрошення садів і т.д., тобто у всіх випадках , коли глибина всмоктування перевищує нормальні межі (9 метрів).
Установка зворотного клапана на отворі блоку ежектора обов'язкове.
Рекомендується встановлювати клапан на нагнітальному патрубку насоса для забезпечення адекватного врівноваження тиску в процесі роботи.
Перед пуском насоса наповніть водою трубопровід, що з'єднує корпус насоса з блоком ежектора.
При відкачуванні води з глибини, що не перевищує 9 метрів, блок ежектора (тільки 4 "ежектор) може бути встановлений безпосередньо всередині корпусу насоса.
У цьому випадку перед першим запуском наповніть насос водою, заповнення усмоктувального трубопроводу не потрібно . Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або ж в місцях, захищених від атмосферного впливу.

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" надає широкий вибір поверхневих, заглибних, дренажних, фекальних насосів, насосних станцій для води , ціна яких відповідає особливостям їх використання.

Діючи на ринку України, наша компанія завоювала довіру клієнтів завдяки якості продукції, доступною ціною і своєчасну доставку.

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" є одним з лідерів з продажу насосного обладнання та офіційним представником багатьох зарубіжних заводів-виготовлювачів в Україні.
Тому при купівлі обладнання у нас, Ви купуєте тільки оригінальний і сертифікований товар з офіційною гарантією від 12 до 36 місяців.

Купуючи цей пристрій у нас, Ви отримуєте виріб, який прослужить довгі роки Вам і Вашим родинам.


Характеристики

Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 25
Максимальна подача 1.7 м3/час
Максимальна потужність 1100 Вт
Максимальний напір 75 м
Напруга живлення (V) 220В 1F
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

"> насос для будинку, насоси для колодязя, насоси Pedrollo, PEDROLLO (Італія), ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ