Насос Pedrollo HF 70C

Виробник: Pedrollo
Модель: HF 70C
Наявність: Є в наявності
Артикул: 47HF61TC7A

  • 14 473 грн.

Цена действительна на 04.06.2023

Стислі характеристики
Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 19
Максимальна потужність 1100 Вт
Напруга живлення (V) 380В
Всі характеристики

Ціна з ПДВ може відрізнятись!

НАСОСИ ВІДЦЕНТРОВІ PEDROLLO СЕРЕДНЬОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ

Купити Відцентровий насос Pedrollo HF 70C (380V) за найнижчою ціною!

Поверхневий насос Pedrollo HF 70C (380V) відцентрового типу, рекомендуються для застосування в комунальному секторі та в сільському господарстві.

Купити Ціна Італійський Багатоступінчастий насос Pedrollo HF 70C (380V) мають високі показники ККД, можливість використання в режимі тривалих перевантажень, роблять їх ідеальним вибором для зрошення затопленням і дощуванням, для забору води з озер, річок і свердловин, а також в цілому ряді різних промислових при- трансформаційних змін, де необхідна висока продуктивність при відносно невисокому натиску.

Насос Pedrollo HF 70C (380V) для поливу і водопостачання - це бездоганна якість виконання, Італьянсого виробництва, офіційна гарантія від виробника, простота експлуатації, надійність, а також прийнятним ціна оригінального устаткування.

Установка насоса Pedrollo HF 70C повинна проводитися в закритих приміщеннях або ж в місцях, захищених від атмосферного впливу.

HF 1

HF 2

HF 3

HF 4

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" надає широкий вибір поверхневих, заглибних, дренажних, фекальних насосів, насосних станцій для автоматичного водопостачання, ціна яких відповідає особливостям їх використання.

Діючи на ринку України, наша компанія завоювала довіру клієнтів завдяки якості продукції, доступною ціною і своєчасну доставку.

Інтернет-магазин "pedrollo.org.ua" є одним з лідерів з продажу насосного обладнання я Педролло Італія та офіційним представником багатьох зарубіжних заводів-виготовлювачів в Україні.
Тому при купівлі обладнання у нас, Ви купуєте тільки оригінальний і сертифікований товар з офіційною гарантією від 12 до 36 місяців.

Купуючи цей пристрій у нас, Ви отримуєте виріб, який прослужить довгі роки Вам і Вашим родинам.


Характеристики

Виробник PEDROLLO (Італія)
Гарантія 12 місяців
Вага кг. 19
Максимальна потужність 1100 Вт
Напруга живлення (V) 380В
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

"> відцентровий насос Pedrollo, Насос Pedrollo HF, Pedrollo HF 380V, Насоси серії HF 70C середньої продуктивності, PEDROLLO (Італія), ВІДЦЕНТРОВІ НАСОСИ, ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ